Časté otázky

Otázky k satelitnímu a internetovému vysílání

Nabízí Vám rozšířenou možnost sledování televizních pořadů, včetně zahraničních kanálů v českém a slovenském jazyce. Dává možnost výběru celé rodině od nejmladších členů až po seniory.

Při přechodu na DVB-T2 přejdete u antény především o vysílání ve vysokém rozlišení a není jisté, které kanály budou volně šiřitelné vzduchem. Satelit nabízí široký výběr českých, slovenských i zahraničních pořadů. Existují pořady speciálně již pro nejmenší děti, sestavované dětskými psychology. Senioři se zase mohou snadno vzdělávat nebo cestovat z pohodlí domova. Každý si najde to svoje.

Satelit Vám namontuje vždy odborný pracovník, takže se nemusíte ničeho bát. Nikdy nepřijede bez domluvy, vždy až po dohodě s Vámi. Většina instalací je dotována, takže Vás nečekají žádné nebo jen minimální vstupní náklady.

Většina satelitních poskytovatelů Vám veškeré zařízení doveze zdarma, takže vstupní náklady jsou nulové nebo minimální. Ušetříte značnou částku díky dotacím.

Drtivá většina zahraničních kanálů je v češtině nebo slovenštině. Máte možnost navíc zahraniční programy přepínat například třeba do angličtiny nebo si přidat anglické titulky a zlepšovat tak svoje jazykové vybavení. V původním znění bývají zpravodajské a hudební programy.

Stačí využít naše telefonní číslo nebo vložit telefonní číslo na naše stránky, napsat email. Vždy Vás budeme kontaktovat a se vším Vám pomůžeme, poradíme. S námi se nemusíte bát změny.

Signálem máme pokryto celé území ČR.

Nenalezli jste odpověď? Napište nám.

Rádi Vám odpovíme na Vaše otázky, případně je zařadíme do našeho seznamu

Souhlasím se zpracováním osobních údajů
O nás

Jsme tým profesionálů, který rozumí satelitní a internetové TV. Srovnáváme nabídky a vždy Vám nabídneme to nejvýhodnější řešení. Provádíme montáže a servis satelitů a antén.

Zavoláme Vám

Nevíte si rady? Stačí zadat Vaše telefonní číslo.